4 Günlük Ocak Kudüs Turu


Umre Turu 4 Yıldızlı LÜKS ÇOK YAKIN OTELLERDE KUDUS TURU
ULAŞIM TARİH GÜZERGAH KALKIŞ VARIŞ
2020-01-04 İstanbul - Telaviv 11:50 15:15
1970-01-01
2020-01-08 Telaviv - İstanbul 17:50 20:10

  • İstanbul / Telaviv / İstanbul Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti ve Alan Vergileri.
  • Türkiyenin tüm havaalanarından iç hat uçuş.
  • Uçak içi ikramlar.
  • Belirtilen Sınıf Otelde 3 Gece  konaklama Açık büfe Kahvaltı+Akşam Yemeği.
  • Havalimanı / Otel / Havalimanı Transferleri.
  • Programda Belirtilen Tüm Geziler.
  • Vize Ücreti ve İşlemleri.
  • Seyahat Sigortası.

1. GÜN / KUDÜS 

 Kudüs Surları, Mescid-i Aksa ve içindeki tüm eserler, Burak Duvarı, Burak Mescidi, Mervan Mescidi, Kadim mescidi, Hz. Davut (ra) Kabri ve Külliyesi, Hz. Ömer (ra) Camii, Kıyamet Kilisesi, Tarihi Ermeni ve Hristiyan Mahalleleri, Selahaddin Eyyubi Mescidi ve itikâfa girdiği mağara, Eski Şehir Kudüs Surları, Hz. Selamani Farisi (ra) Makamı, Râbia’tül Adeviyye (ra) Kabri, Babur Rahme Mezarlığı(Sahabelerden Şeddad Bin Evs ve Ubade Bin Samit r.a Kabirleri), Me’menullah Mezarlığı, Hz. Meryem’in Kabri, Hz. Ömer (ra)’in torunu Muciriddin Hanbeli’nin Kabri, Zeytin Dağı ve Cebeli Mukebbir (Tekbir Dağı).

 2. GÜN / ERİHA

 Cuma saatine kadar serbest zaman ve Eriha şehrine gidiş, Hz. Musa (ra) küliyesi, Lut Gölü (ölü deniz), Tecrübe Dağı, Tecrübe kilisesi ve Hişam Sarayı.   

 3. GÜN / EL-HALİL (BATI ŞERIA)

 Halilurrahman Cami, Hz. İbrahim (ra) Kabri, Hz. Sara (ra) Kabri, Hz. İshak (ra) Kabri, Hz. Rıfka (ra) Kabri, Hz. Yakup (ra) Kabri, Hz. Laika (ra) Kabri, Hz. Yusuf (ra) Kabri, ve Peygamberlerimizin Eşlerin kabirleri.

 4. GÜN / YAFA

Tarihi Yafa Limanı, Tarihi Yafa Sur Kalıntıları, Tabii Camii (İsrailliler tarafından Ermeni bir aileye hediye edilen cami), Bahr Mescidi (Deniz Cami), II Mahmud Külliyesi, Osmanlı çeşmesi, II Abdulhamid Hanın tahttaki 25 yıl şerefine yaptırılmış Saat Kulesi, Osmanlı Kışlası, Hasan Bey Camii ve Dönüş.

Gidiş : 4 Ocak 2020

Dönüş : 8 Ocak 2020

MEKKE OTELLERİ


Başvuru Formu